Afdrukken
Geschreven door Super User Super User
Categorie: Den Bosch & De Meijerij Den Bosch & De Meijerij
Gepubliceerd: 08 november 2018 08 november 2018
Hits: 103 103
Verkadefabriek Weeknieuws | do 8 nov 2018 t/m wo 14 nov 2018 twitter facebook

Beste Verkadefabriek-bezoeker,

Het is niet mijn gewoonte om op deze plek heel direct een film aan te prijzen. Maar ik zag er gisteren eentje die zoveel indruk maakte dat ik alleen maar wil zeggen: Ga naar Girl!

Deze film gaat over een meisje, dat zo graag ook het lichaam van een meisje heeft, dat heel graag ballerina wil zijn en dat alles vergt onvoorstelbaar veel doorzettingsvermogen. En het gaat over een vader die haar in alles steunt. En een engelachtig broertje, die even prikt als het moet.

Eigenlijk is het een film over liefde, juist als het leven zwaar is. Girl
Ga die film zien! - Ties Lindner

Verkadefabriek
Vergroot je wereld


UITGELICHT


DEZE ZONDAGOCHTEND: SAMEN MET JE PEUTER
IETS TE VROEG SPRINGEN ZE OP JE BED, MAAR DAARNA
FEESTJE BIJ ONS: KNUTSELEN EN NAAR DE GRUFFALO


Peuterpret is dé ideale kennismaking met film voor kinderen van 2 tot 4 jaar. De kleine mag op schoot en het licht blijft een beetje aan zodat het niet te spannend is. Na de film is er ranja en wat lekkers en kun je je eigen Gruffalo-masker knutselen. 
Meer info en kaarten


DEZE ZONDAGOCHTEND: SAMEN MET JE LIEF
EERST LEKKER LANG IN BED,
DAARNA EEN ONTBIJTJE EN EEN HEERLIJKE FILM


Bekijk het Wad, of liever de Schotse natuur, ga naar Loro over Silvio Berlusconi of naar De Dirigent. Maar geniet vooral eerst van elkaar en van een heerlijk ontbijtje tijdens het filmontbijt. Iedere zondag vanaf 10:30 tot de film begint.
Bekijk het ontbijtmenu en bestel kaarten


NOVEMBER MUSIC 
NOG EEN PAAR DAGEN MUZIKAAL GENIETEN

Net over de helft, er is nog zoveel te zien en te horen. Tot en met zondag: November Music.
Bekijk het programma en kies je favoriet, bijvoorbeeld Klangforum Wien (foto)


FILMPREMIÈRES


do 8 nov 2018 t/m wo 14 nov 2018
Agenda
FILM

Burning - Chang-dong Lee
do: 15:30 uur
wo: 14:30 uur

My Foolish Heart - Rolf van Eijk
do: 16:30 uur

Leave no Trace - Debra Granik
do, zo: 16:45 uur
do, vr, za, zo, ma, di, wo: 19:00 uur
vr: 14:15 uur

Loro - Paolo Sorrentino
do: 18:30 uur
vr, za: 15:30 uur
vr, za, zo, ma, di, wo: 20:45 uur
zo: 11:45 uur

De Dirigent - Maria Peters
do, vr, za, zo, ma, di, wo: 18:45 uur
vr, za, wo: 14:00 uur
zo: 12:00 uur

Gräns - Ali Abbasi
do: 19:15 uur
vr: 17:00 uur
vr, za, zo, ma, di, wo: 19:30 uur

The King - Eugene Jarecki
do, vr, za, zo: 21:10 uur
za, wo: 17:15 uur

A Star is Born - Bradley Cooper
do: 21:15 uur
vr, za, zo, wo: 16:15 uur
vr, za, zo, ma, di, wo: 21:20 uur

The Sisters Brothers - Jacques Audiard
do, vr, za, zo, ma, di, wo: 21:30 uur

Todos lo saben - Asghar Farhadi
do, za: 14:45 uur
do, vr, za, zo, ma, wo: 21:00 uur
zo: 14:00 uur
di: 21:10 uur

Deja vu / Girl - Cursus Deja vu
do: 19:30 uur

Wad, overleven op de grens van water en land - Ruben Smit
vr: 13:45 uur
za, wo: 16:45 uur
zo: 12:15 uur

The Children Act - Richard Eyre
vr: 14:30 uur
wo: 14:45 uur

Girl - Lukas Dhont
vr, za, zo, wo: 16:30 uur
vr, za, zo, ma, di, wo: 19:15 uur

Life Itself - Dan Fogelman
vr, za, zo, ma, di, wo: 18:30 uur

Gordon & Paddy (NL) 4+ - Linda Hambäck
za: 14:15 uur

Superjuffie 6+ - Martijn Smits
za: 15:00 uur
zo: 16:00 uur

Leaning into the wind - Thomas Riedelsheimer
zo: 12:30 uur

Los Bando 6+ - Christian Lo
zo: 12:45 uur

Het voorval - Armando en de mythe - Sjors Swierstra en Roelof Jan Minneboo
zo: 14:45 uur

Brandweerman Sam – Klaar voor actie! 4+ - Gary Andrews
zo: 15:00 uur

Het Hut Syndicaat - Diego Gutierrez
zo: 17:00 uur

Rafaël - Ben Sombogaart
ma, wo: 21:10 uur

Sneak Preview 13 nov 2018 - Sneak Preview
di: 21:00 uur

RBG - Julie Cohen, Betsy West
wo: 14:15 uur


CABARET

Het leven an sich - De Partizanen
wo 14 nov: 20:15 uur

Voor wat het waard is - Pieter Derks
wo 14 nov: 20:30 uur


MUZIEK

Ragazze Quartet / Mayke Nas 'Radio Rusland' - November Music
do 8 nov: 18:45 uur

Silbersee 'Stimmung' - Novermber Music
do 8 nov: 18:45 uur

Sanne Rambags 'Frieze of Life' - November Music
do 8 nov: 19:00 uur
vr 9 nov: 18:45 uur

Peter Gijsbertsen - November Music
do 8 nov: 20:30 uur

Secret Chiefs 3/Benjamin Herman's Bughouse - November Music
do 8 nov: 20:30 uur

philharmonie zuidnederland 'TEMKO' - November Music
do 8 nov: 21:15 uur

Installatie Expeditie - November Music
do 8 nov: 20:30 uur
vr 9 nov: 17:30 uur
za 10 nov: 14:00 uur
za 10 nov: 16:00 uur
za 10 nov: 21:00 uur

Diamantfabriek 'Madam Koo' - November Music
vr 9 nov: 19:00 uur

Klangforum Wien / J. van de Putte / R. Saunders - November Music
vr 9 nov: 19:00 uur

Klangforum Wien/Beat Furrer/Jan van de Putte - November Music
vr 9 nov: 21:00 uur

Bauwien van der Meer 'Fantastic Women' - November Music
vr 9 nov: 12:30 uur

Konstantyn Napolov 'The Dutch Golden Col(...)' - November Music
vr 9 nov: 19:00 uur

Omar Bashir - November Music
vr 9 nov: 20:30 uur

Claron McFadden/Muziektheater Transparant (...) - November Music
vr 9 nov: 21:00 uur

L'Hijaz Car - November Music
vr 9 nov: 22:15 uur

Symposium Muziek en Religie 'hemels of hels' - November Music
vr 9 nov: 14:00 uur

Wolfert Brederode / Matangi Quartet 'Ruins & Remains' - November Music
za 10 nov: 16:00 uur

Steven Kamperman 'Hildegard' - November Music
za 10 nov: 18:30 uur

Jakob Bro, Martin Fondse e.a. 'Colours of Impr(...)' - November Music
za 10 nov: 19:00 uur

Ensemble Electra / Yannis Kyriakides 'Face' - November Music
za 10 nov: 19:00 uur

Spectra Ensemble/Rozalie Hirs 'Dreams (...)' - November Music
za 10 nov: 19:00 uur

Dyane Donck / Els Mondelaers 'Myriam' - November Music
za 10 nov: 19:00 uur
za 10 nov: 16:00 uur

Asko|Schönberg/Richard Aires 'The Garden' - November Music
za 10 nov: 21:00 uur

Black Pencil/Peter Vigh 'Totaliter Aliter' - November Music
za 10 nov: 21:00 uur

Diotima Quartet - November Music
za 10 nov: 12:30 uur

Cappella Amsterdam/Boudewijn Tarenskeen (...) - November Music
za 10 nov: 14:00 uur

Merijn Bisschops/Rianne Wilbers 'Crash (...)' - November Music
za 10 nov: 14:00 uur

New European Ensemble/One van Geel (...) - November Music
za 10 nov: 16:00 uur

Icebreaker Ensemble / Kate Moore - November Music
zo 11 nov: 12:30 uur

Oorkaan / Cello Octet Amsterdam - November Music
zo 11 nov: 14:00 uur
zo 11 nov: 16:00 uur

Metropole Orkest ft. Anouska Shankar - November Music
zo 11 nov: 15:00 uur

Amir ElSaffar 'Rivers of Sound' - November Music
zo 11 nov: 20:30 uur


KINDERKUNSTFABRIEK

Gordon & Paddy (NL) 4+ - Linda Hambäck
za 10 nov: 14:15 uur

Monky 6+ - Maria Blom
za 10 nov, zo 11 nov: 14:30 uur

Superjuffie 6+ - Martijn Smits
za 10 nov: 15:00 uur
zo 11 nov: 16:00 uur

Los Bando 6+ - Christian Lo
zo 11 nov: 12:45 uur

Vechtmeisje 10+ - Johan Timmers
zo 11 nov: 14:15 uur

Brandweerman Sam – Klaar voor actie! 4+ - Gary Andrews
zo 11 nov: 15:00 uur

Oorkaan / Cello Octet Amsterdam - November Music
zo 11 nov: 14:00 uur
zo 11 nov: 16:00 uur

Peuterpret 2+ / De Gruffalo - Peuterpret
zo 11 nov: 11:00 uur